Image
IT Support Services

Rekonstrukce

Rekonstrukcí rozumíme jak stavební úpravy, při kterých nedochází ke změně půdorysu či výšky stavby, tak i velké a rozsáhlé zásahy, které výrazně mění charakter celé stavby.

V obou případech k práci přistupuje s maximální možnou citlivostí a ctíme povahu budovy i funkci, kterou má rekonstruovaná budova plnit.

Rádi se ujmeme rekonstrukce všech typů budov, jako jsou historické domy, administrativní budovy, bytové domy, interiéry, obchodní a prodejní prostory či průmyslové stavby.

Náš tým je složený z profesionálů a odborníků z mnoha oborů stavitelství a při rekonstrukcích budov využíváme nejmodernější postupy, technologie i materiály. I proto dokážeme vyhovět Vašim nejspecifičtějším přáním a požadavkům.

divider

Naší silnou stránkou je nejen samotná stavba, ale také projekční činnost, díky které rekonstrukce splní všechny nároky na kvalitní a komplexní dílo.

Vaše přání a požadavky plníme s citem a absolutním respektem pro konkrétní zadání. Naší prioritou je kromě Vaší spokojenosti a špičkově odvedené práce i rychlost a přesnost.

Spolehlivost

S našimi odbornými pracovníky poskytujeme přesné, spolehlivé a etické služby. Aplikujeme nejrychlejší a nejspolehlivější metody pro Vás.

Věrnost

Naše dlouhodobá práce pokračuje až do dokončení práce. Se všemi společnostmi, se kterými spolupracujeme, navazujeme pevné a dlouhodobé vztahy.

Profesionální

S našimi odbornými pracovníky poskytujeme přesné, spolehlivé a etické služby. Aplikujeme nejrychlejší a nejspolehlivější metody pro vaši značku.

Podpora

Naše dlouhodobá práce pokračuje až do dokončení práce. Se všemi společnostmi, se kterými spolupracujeme, navazujeme pevné a dlouhodobé vztahy